• Kolekcja Pure

  Ręcznie malowane delikatne pióra i strzały przeniesione na bawełnę satynową. Wzór wymyślony oraz namalowany został przez lokalną malarkę, co gwarantuje jego unikatowość.

 • Kolekcja Art Fusion

  Ręcznie malowane, piękne liście w całości namalowane zostały przez lokalną malarkę, co gwarantuje ich oryginalność. Wzór wydrukowany został na bardzo miękkiej bawełnie satynowej z wykorzystaniem pigmentów, które są całkowicie bezpieczne i posiadają certyfikat Oeko-Tex 100. Wzór niezwykle oryginalny - naszym zdaniem małe dzieło sztuki!

 • Kolekcja Dino

  Ręcznie malowane, kolorowe dinozaury w całości namalowane zostały przez lokalną malarkę, co gwarantuje ich oryginalność. Wzór wydrukowany został na bardzo miękkiej bawełnie satynowej z wykorzystaniem pigmentów, które są całkowicie bezpieczne i posiadają certyfikat Oeko-Tex 100.

 • Kolekcja Milky Way

  Ręcznie malowane, delikatne konstelacje gwiazd wydrukowane zostały na bawełnie satynowej. Wzór namalowany oraz wymyślony został przez lokalną malarkę co gwarantuje jego unikalność. Niebanalne rozmieszczenie gwiazd, tło w kolorze szarym – gołębim oraz bardzo miękka i delikatna tkanina to gwarancja najwyższej jakości produktów dla najmłodszych!

 • Kolekcja Tender Friends

  Delikatne, ręcznie malowane zwierzątka na białym tle przeniesione zostały na bawełnę satynową. Uroczy przyjaciele to gwarancja uśmiechu każdego małego posiadacza produktów z tej kolekcji.

 • Kolekcja Crown

  Ręcznie namalowane, delikatne korony to propozycja dla prawdziwych małych księżniczek oraz królewiczów! Wesoły i stylowy wzór wydrukowany został na bawełnie satynowej co gwarantuje jego delikatność oraz najwyższą jakość.

 • Kolekcja Blossom

  Bardzo elegancki i klasyczny motyw w biało czarne kwiaty pasuje niemalże do wszystkiego. Prezentuje się pięknie z każdym, nawet najżywszym kolorem Minky tworząc oryginalną, niebanalną kompozycję.

 • Kolekcja Dreamcatchers

  Łapacze snów zostały ręcznie namalowane i wydrukowane na bawełnie satynowej. Piękny, kolorowy motyw z tłem w kolorze kości słoniowej to gwarancja elegancji z dodatkiem dziecięcych, ciepłych barw.

 • Kolekcja Flowerland

  Kolorowe kwiaty zostały ręcznie namalowane i wydrukowane na bawełnie satynowej. Piękny, kolorowy motyw na białym tle to gwarancja elegancji z dodatkiem dziecięcych, ciepłych barw.

 • Kolekcja Head and Horn

  Ręcznie namalowany motyw byków to propozycja dla trochę bardziej odważnych i lubiących się wyróżniać. Elegancki wzór wydrukowany został na bawełnie satynowej co gwarantuje jego najwyższą jakość.

 • Kolekcja Face the Bunny

  Stań twarzą w twarz z naszymi króliczkami! Urocze pyszczki, drobne, stonowane detale oraz delikatnie błękitne tło to gwarancja uśmiechu każdego małego posiadacza produktów z tej kolekcji.