Wielkie Serce

Promocje

Wielkie Serce

Poduszka dziecięca Wielkie Serce łączy w sobie bezpieczeństwo i komfort z zaletami miękkiej, przyjemnej w dotyku przytulanki. Do produkcji tej wyjątkowo pięknej i delikatnej poduszki dla dzieci w kształcie serca, wykorzystywany jest oryginalny plusz Minky. Poduszka ozdobna Wielkie Serce to idealny upominek dla dzieci w każdym wieku.

 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce Dusty Rose wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce Sea Foam wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce White wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce French Blue wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2.Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce Mint wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce Raspberry wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce Pacific Blue wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce Tomato wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Piękna przytulanka i miękka poduszka dziecięca w jednym! Wielkie Serce Watermelon wykonane zostało z przyjemnego w dotyku oryginalnego polaru Minky o gram.400g/m2. Idealny prezent dla każdego maluszka!Wyjątkowa poduszka w kształcie serca! Atestowane materiały z certyfikatem bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100! Miękka i przyjemna w dotyku!

  45,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów