Rożki

Rożki

Miękkie rożki dla niemowląt z naszej oferty pozwalają zapewnić nowo narodzonym członkom rodziny ciepło, bezpieczeństwo i komfort. Beciki z kolekcji Lanila produkowane są jedynie z materiałów posiadających certyfikaty bezpieczeństwa – rożek Minky to idealny wybór na pierwsze tygodnie życia.

Rożki
na stronę
 • 159,00 zł
  Nowość

  Piękny, dwustronny rożek z kolekcji Angel Wings 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 169,00 zł
  Nowość

  Piękny, dwustronny rożek Velvet z kolekcji Tropical Jungle 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  169,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek Velvet z kolekcji Silver Swans 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek Velvet z kolekcji Sepia Rose Swans 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek z kolekcji Swans 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek Velvet z kolekcji Dark Grey Dreaming Dino 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek z kolekcji Dreaming Dino 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek z kolekcji Ladies and Gentlemen 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek Velvet z kolekcji Dark Grey Baby Boy 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek z kolekcji Baby Boy 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek z kolekcji Mr. Bunny 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Piękny, dwustronny rożek z kolekcji Botanic 75x75 cm, zapewni dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia. Gustowny becik marki Lanila to idealny prezent dla przyszłej mamy.Bezpieczna i wygodna konstrukcja! Najwyższej jakości, przyjemne w dotyku materiały! Wygodne troczki do regulacji i wiązania!

  159,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

Rożek – czy warto?

 Kupując nasz autorski rożek niemowlęcy z usztywnieniem, wybierają Państwo nie tylko stylowe wzornictwo, ale przede wszystkim stawiacie na jakość i bezpieczeństwo. Każdy rożek widniejący w naszej ofercie szyty jest z najwyższej jakości materiałów posiadających flagowe atesty (min. Oeko-Tex Standard 100). Rożek wiązany – a tylko takie posiadamy w ofercie - jest również gwarancją wygody oraz tego, iż maluszek nie wyślizgnie się z niego podczas użytkowania.

 

Modne wzornictwo i stylowy wygląd  - sięgnij po rożek velvet Lanila!

 Rożek velvet pikowany, to jeden z najnowszych wyznaczników dzisiejszej mody dziecięcej. Alternatywą dla rożków pikowanych są rożki, w których jedna strona ro nasza bestsellerowa kolekcja Pure, natomiast odwrotna strona, to rożek w kropki, dzięki czemu wygląda on modnie, a zarazem elegancko i uszyty jest w 100% z bawełny. Ponadto, decydując się na kupno jednego z naszych rożków, klienci bardzo często dobierają inne produkty tworząc zestaw, min.: rożek i kokon, rożek i poduszka do karmienia, rożek i śpiworek do spania, rożki i kocyki dla niemowląt, czy rożki i otulacze.

 

 Jak prać rożek niemowlęcy?

 Po wielokrotnych testach oraz próbach uznaliśmy, że każdy rożek Lanila, powinien być prany w 30 stopniach oraz na niskich obrotach wirowania (max. 800). Zapewnia to optymalne warunki oraz pewność, iż nasze firmowe rożki dla niemowląt nie ulegną uszkodzeniu oraz wypełnienie użyte w procesie produkcji nie zbije się.