Ochraniacze do Łóżeczka 60x120cm

Ochraniacze do Łóżeczka 60x120cm

Ochraniacze do łóżeczka dostępne w naszej ofercie to wysokojakościowe produkty, stworzone z myślą o zagwarantowaniu pełnego bezpieczeństwa każdego maluszka. Specjalny ochraniacz na szczebelki zapewni amortyzację i ochronę przed ewentualnymi urazami. Piękne wzory i kolory stanowić będą również dodatkową ozdobę łóżeczka.

Ochraniacze do Łóżeczka 60x120cm
na stronę
 • 159,00 zł
  Nowość

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Sepia Rose Hello Parrots zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego...

  159,00 zł
 • 159,00 zł
  Nowość

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Dark Grey Dreaming Dino zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego...

  159,00 zł
 • 159,00 zł
  Nowość

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Latte Ladies and Gentlemen zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość...

  159,00 zł
 • 159,00 zł
  Nowość

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Dark Grey Baby Boy zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego...

  159,00 zł
 • 159,00 zł
  Nowość

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Navy Mr. Bunny zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego wykonania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Botanic zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego wykonania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Magical zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego wykonania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Baby Shower by Night zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego...

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Baby Shower zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego wykonania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Aviarium zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego wykonania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Vintage Meadow zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego wykonania!

  159,00 zł
 • 159,00 zł

  Dwustronny ochraniacz do łóżeczka 60x120cm Up in the Air zapewni najmłodszym pełne bezpieczeństwo i stanie się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Specjalne kokardki zapewniają sprawny i szybki montaż do szczebelków w zaledwie kilka chwil.Praktyczna i bezpieczna konstrukcja! Najlepsze polskie tkaniny z atestem! Doskonała jakość ręcznego wykonania!

  159,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Postaw na bezpieczeństwo wybierając ochraniacz do łóżeczka marki Lanila!

 Dzięki flagowym atestom, którymi opatrzone są nasze produkty, ochraniacze do łóżeczka naszej marki cechuje wysoka jakość materiałów używanych w procesie produkcji. Ochraniacz do łóżeczka velvet tworzony jest ze stuprocentowo bezpiecznej dzianiny, która jest odpowiednia nawet przy atopowym zapaleniu skóry. Wybierając Lanila ochraniacz do łóżeczka zapewniają Państwo swojemu dziecku komfort oraz bezpieczeństwo.

 Ochraniacz velvet – dopełnienie każdego dziecięcego łóżeczka

 W naszej ofercie posiadamy ochraniacze w dwóch rozmiarach – dostępny jest zarówno ochraniacz do łóżeczka 60x120, jak i ochraniacz do łóżeczka 70x140. Są to rozmiary dopasowane do najczęściej spotykanych rozmiarów łóżeczek dla dzieci. Bardzo często kupowanymi zestawami w naszym sklepie internetowym są ochraniacz do łóżeczka z pościelą z wypełnieniem oraz ochraniacz do łóżeczka i organizer.

 Ochraniacz do łóżeczka – jak prać?

 Po wielokrotnych testach oraz próbach uznaliśmy, że każdy ochraniacz na szczebelki, powinien być prany w 30 stopniach oraz na niskich obrotach wirowania (max. 800). Zapewnia to optymalne warunki oraz pewność, iż nasz ochraniacz na łóżeczko nie ulegnie uszkodzeniu, a wypełnienie użyte w procesie produkcji nie zbije się, ani nie rozwarstwi.