Wkładki do Wózka

Promocje

Wkładki do Wózka

Wkładki do wózka stanowią doskonałą ochronę przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami a ponadto są unikalną dekoracją. Wkładki do wózków dziecięcych Lanila produkowane są z wysokiej klasy materiałów, takich jak bawełna, polar Minky oraz specjalne pianki gwarantujące dodatkową amortyzację i wygodę dziecku.

Wkładki do Wózka
na stronę
 • 189,00 zł
  Nowość

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Angel Wings jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  189,00 zł
 • 189,00 zł
  Nowość

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Tropical Jungle jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  189,00 zł
 • 179,00 zł
  Nowość

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Tender Friends jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Silver Swans jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Sepia Rose Swans jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Dark Grey Dreaming Dino jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Latte Follow The Zebra jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Dark Grey Goldenprint jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Dark Grey Baby Boy jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Navy Mr. Bunny jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Botanic jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
 • 179,00 zł

  Praktyczna i piękna wkładka do wózka Magical jest niezwykle funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia każdego rodzica. Wkładka pasuje do większości spacerowych wózków.Nowy, ulepszony model wkładki! Doskonałej jakości materiały i tkaniny! Zupełnie nowe ulepszone otwory na pasy!

  179,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Czym charakteryzuje się nasza wkładka do wózka?

 Przede wszystkim uniwersalnością – podczas projektowania kierowaliśmy się myślą, aby wkładka pasowała do większości wózków oraz służyła również, jako wkładka do spacerówki. Ponadto jest ona zadrukowana modnymi wzorami naszego autorstwa, dzięki czemu obecna w naszej ofercie jest zarówno wkładka do spacerówki dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Wkładka do wózka velvet pozwala również na obustronne korzystanie z niej, dzięki dzianinowemu podszyciu na drugiej stronie.

 Stwórz zestaw dopasowany do swoich potrzeb!

 Każda wkładka do wózka spacerowego oferowana przez naszą firmę, może być łączona z innymi produktami. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu wkładka do wózka z motylkiem to zestaw Must Have dla każdego Malucha na lato. Inne zestawy cieszące się ogromną popularnością w naszym sklepie internetowym, to między innymi wkładka do wózka z poduszką, czy wkładka do wózka + torba.

 Jak prać wkładkę do wózka?

 Po wielokrotnych testach oraz próbach uznaliśmy, że każda wkładka do wózka na lato, powinna być prana w 30 stopniach oraz na niskich obrotach wirowania (max. 800). Zapewnia to optymalne warunki oraz pewność, iż nasze firmowe wkładki do wózków nie ulegną uszkodzeniu, a bawełna używana w procesie szycia nie rozejdzie się.