Prześcieradła 60x120cm

Promocje

Prześcieradła 60x120cm

Prześcieradło z gumką do łóżeczka dziecięcego. Prześcieradła marki Lanila wykonane zostały z najwyższej jakości bawełny satynowej. Występują w dwóch uniwersalnych rozmiarach 60x120cm oraz 70x140cm. Wszystkie prześcieradła dziecięce posiadają wygodne gumki, dzięki czemu nie „ściągają się” oraz idealnie dopasowują się do materaca.

Prześcieradła 60x120cm
na stronę
 • 99,00 zł
  Nowość

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Angel Wings. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 109,00 zł
  Nowość

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Tropical Jungle. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  109,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Indiana. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Swans. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Hello Parrots. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Dreaming Dino. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Baby Boy. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Botanic. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Magical. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Baby Shower by Night. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Baby Shower. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  Piękne i miękkie prześcieradło z kolekcji Vintage Meadow. Prześcieradło wykonane zostało z wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo obszyte gumką.Polski produkt najwyższej jakości! Miękka i delikatna bawełna satynowa! Uniwersalne zastosowanie dzięki wszytej gumce!

  99,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

Prześcieradło z gumką – must have każdego dziecięcego łóżeczka!

 Gdzie kupić prześcieradło z gumką? Tylko w Lanila :) ! U nas znajdą Państwo najwyższej jakości prześcieradła w dwóch najczęściej występujących rozmiarach łóżeczek. Prześcieradło do łóżeczka 120x60 cm oraz prześcieradło 70x140 cm to świetne propozycje dla rodziców, którym przeszkadza ciągłe zsuwanie się prześcieradła z dziecięcego łóżka. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również prześcieradło do gondoli, posiadające uniwersalne wymiary 35x75cm.

 Postaw na nowoczesny design i bezpieczeństwo wybierając nasze prześcieradło dla niemowląt

 Każde prześcieradło do łóżeczka marki Lanila, jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa. Bawełna satynowa z sektora premium, której używamy, spełnia najwyższe standardy dzisiejszego rynku. Daje to pewność, że wybierając prześcieradło dla dzieci w naszym sklepie, dzieciom nic nie grozi – nawet tym z atopowym zapaleniem skóry – a ponadto modne wzory z pewnością dodadzą łóżeczku uroku.

 Prześcieradło – jak prać?

 Po wielokrotnych testach oraz próbach zalecamy, aby każde prześcieradło Lanila było prane w temperaturze  30 stopni oraz na niskich obrotach wirowania (max. 800). Zapewnia to optymalne warunki oraz pewność, iż nasze prześcieradło dla noworodka nie ulegnie uszkodzeniu.