Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Wybrałaś produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań? A może po prostu ktoś już Ci go podarował? Nic straconego! Pamiętaj, że masz 14 dni na zwrot. 

Szybko i pewnie odzyskasz pieniądze postępując wg poniższych wskazówek:

Zwracany towar musi być nieużytkowany, musi posiadać metkę oraz gdy do zamówienia dołożone zostało gratisowe serduszko lub inny gratisowy produkt, również musi zostać zwrócone. W innym przypadku nie będziemy mogli uznać zwrotu!

*Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zamówienie zwracane jest w całości. Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący zgodnie ze sklepowym regulaminem. Przesyłki wysłane na adres inny niż ten podany poniżej, czyli inny niż: Lanila, ul. Brzoskwiniowa 1, 43-353 Porąbka nie będą odbierane i zostaną automatycznie zwrócone do nadawcy!!! 

Wypełnij formularz zwrotu
(do pobrania tutaj).

Spakuj towar, wypełniony formularz oraz dowód zakupu.

Paczkę wyślij na adres naszej firmy:

Lanila
Ul. Brzoskwiniowa 1
43-353 Porąbka

Reklamacja towaru

Wszystkie towary zakupione w sklepie lanila.pl objęte są gwarancją producenta. W razie wykrycia jakiejkolwiek wady wykonawczej lub materiałowej masz prawo do zareklamowania wadliwego produktu. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Sprzedawca – sklep lanila.pl ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę. 

*Przesyłkę reklamacyjną klient wysyła na własny koszt (w przypadku rozpatrzenia reklamacji pozytywnie koszt zostanie Klientowi zwrócony). 

O pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu reklamacji zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefoniczną. Poniżej najprostsza droga do zareklamowania wadliwego produktu:

Wypełnij formularz reklamacji
(do pobrania tutaj).

Spakuj wadliwy towar, wypełniony formularz oraz dowód zakupu.

Paczkę wyślij na adres naszej firmy:

Lanila
Ul. Brzoskwiniowa 1
43-353 Porąbka

Formularze do pobrania

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji