O nas


Przede wszystkim bezpieczeństwo!

Marka lanila powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoką jakość produktów! Nie chcemy sprzedawać tanich podróbek ani zamienników. Oferowany przez nas asortyment to najwyższa jakość surowców oraz profesjonalne wykonanie – w konsekwencji nie najtańsza oferta. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, atesty oraz pełne zaufanie do produktu! Gwarantujemy, że tkaniny oraz dodatki, z których szyjemy nasze akcesoria zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla niemowląt. Bo każdy detal robi różnicę, gdy chodzi o zdrowie naszych Małych Pociech!

Jesteśmy tu dla Was! Wszystkie niezbędne akcesoria dla Dzieci i Niemowląt szyjemy w Polsce. Porównuj, analizuj, pytaj – znamy odpowiedzi bo sami wymyślamy i szyjemy nasze produkty. Mamy również naszych własnych „małych testerów”, więc nie rzucamy słów na wiatr, gdy mówimy, że coś jest bezpieczne i nadaje się dla Niemowląt!

Opisy produktów to nie lanie wody – to konkrety, wskazówki, detale. Samodzielnie wykonujemy setki zdjęć asortymentu, dokładając wszelkich starań, aby jak najlepiej oddawały barwę, kształt oraz puszystość naszych akcesoriów.

Nie dotkniesz u nas produktu, jednak w zamian wiesz o nim wszystko! Dostajesz komplet rzeczowych informacji potrzebnych by dokonać właściwego wyboru.

 

Nasza filozofia, to profesjonalność i życzliwość!

Profesjonalna i życzliwa porada

My również kiedyś zaczynaliśmy przygodę jako młodzi rodzice, dlatego wiemy jak ważne są pierwsze kroki. Pierwsze małe uśmiechy, Pierwsze nieprzespane noce, Pierwsze zakupy dla naszych małych, czasem długo wyczekiwanych Skarbów. Niezależnie od tego czy potrzebujesz małego śliniaczka czy całej wyprawki ZAWSZE służymy dobrą radą. Mamy w tym doświadczenie i wiemy, że wybór najodpowiedniejszych akcesoriów to gwarancja bezpieczeństwa i szczęścia już od pierwszych chwil życia Waszych Małych Pociech.

Pełna satysfakcja z zakupów

Nasze akcesoria przeznaczone są dla Waszych największych Skarbów, więc wiemy, jak ważne jest dopasowanie zakupionego produktu do Waszych indywidualnych potrzeb. Wierzymy w sens rzetelnej pomocy na każdym etapie składania zamówienia, więc jeśli mimo wszystko okaże się, że jednak „to nie to” oferujemy przyjazny i łatwy zwrot.

Częste promocje, konkursy, wyprzedaże

U nas nie ma czasu na nudę! Zawsze staramy się przygotować dla Was niespodziewane promocje oraz nieoczekiwane wyprzedaże – przecież dobra cena to Wasze zadowolenie, więc i Nasze Co miesiąc macie szansę na wygranie wspaniałych nagród w konkursie „ Nagroda za komentarz”, a i na portalu społecznościowym nie pozostajemy w tyle. Nie mamy kodów rabatowych tylko dla wybranych, więc każdy ma szansę na zakup wymarzonej wyprawki w obniżonej cenie! Dosłownie każdy! Również końcówki kolekcji oraz pojedyncze sztuki cieszą się tym ,że mają obniżone ceny

Kilka słów o bezpieczeństwie oraz jakości materiałów

Jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów to nie przypadek. Współpracujemy tylko i wyłącznie z producentami tkanin oraz dodatków, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę i chcą się nimi podzielić. Korzystamy z bawełny satynowej polskiej produkcji. Bawełna ta jest drukowana w Polsce przy użyciu najnowszych technologii co potwierdzone jest stosownymi certyfikatami oraz atestami. Jak już wiecie liczy się dla nas bezpieczeństwo! Polar Minky, bawełna satynowa, a nawet pigment użyty do druku na bawełnie posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 – klasa I. Gwarantuje to, że materiały, z których korzystamy zostały dokładnie przebadane i są całkowicie bezpieczne dla Dzieci, a nawet Niemowląt.

Ale wygląd to nie wszystko! To czego nie widać w naszych produktach również jest bezpieczne. I to bardzo. Wypełnienie kocyków, poduszek oraz pozostałych akcesoriów stanowi hipoalergiczna włóknina silikonowa. Włóknina ta charakteryzuje się niezwykłą miękkością oraz puszystością przy zachowaniu sprężystości. Dzięki temu kocyki oraz poduszki nie odkształcą się nawet po wielu praniach.

Nawet wodoodporny ortalion użyty między innymi w śpiworkach został przebadany na obecność metali ciężkich oraz migracji pierwiastków, dzięki czemu uzyskał pozytywny wynik podczas testów dotyczących bezpieczeństwa zabawek oraz wszelkich akcesoriów dla dzieci.

Teraz już wiecie czym charakteryzują się nasze produkty. Jeśli szukacie najwyższych jakościowo, bezpiecznych akcesoriów dla Najmłodszych dobrze trafiliście!